Hakkımızda

Uzun yıllar Türk milli takımında, başta olimpiyatlar olmak üzere Ülkemi tüm kategorilerde temsil etmiş sporcu ve milli takım antrenörü olarak, 25 yıllık okçuluk,14 yıllık SPOR turizm geçmişimde edindiğim tecrübe ve bilgi birikimimi kendi şirketim adı altında toplamış bulunmaktayım.

Bundan sonraki çalışma hayatımda siz saygın kişilerin desteğini alarak ÖNEMLİ SPORCULAR VE spor turizmi İÇİN okçuluk sporuna daha bilinçli eğitmenler yetiştirmek ve OKÇULUK TURİZMİ başta tüm spor malzemeleri olmak üzere ayrıca bilinçli okçuluk malzemeleri sunmak, misafir memnuniyetini çok daha yukarılara taşımak adına hizmet vermek için hazırız.

Şirketin içerisinde yer alan Archery & Sport Shopping (spor ve okçuluk mağazası)Archery Academy(okçuluk akademi) ile okçuluk sporunu tatil köylerinde öğreten eğitmenleri sertifikalı hale getirerek okçuluk sporunu daha bilinçli ve sevilir düzeyde yapılması katkıda bulunma.

Hedefimiz; Tatil köylerinde misafirlere sporu daha bilinçli bir şekilde yaptırarak, özel programlarla misafirlere tatillerinde spora ilk adımı atmalarını sunmak ve sizleri hep mutlu anmalarını perçinleştirmektir.

Tatillerde sporun çok ön plana çıktığını hepimiz bilmekteyiz
Daha düşük bütçelerle çok daha profesyonel hizmet vermek mümkündür.
Malzeme alımı yapmadan önce elinizde bulunan malzemeleri, kontrol etmek ve kullanılabilecekleri belirledikten sonra alım yapmanıza destek vermektir

B.V.E. Archery Sport Shopping & Event Management olarak profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz.