Klasik Yay Erkek Takımlarımız Finalde!

Klasik Yay Erkek Takımlarımız Finalde!

Hırvatistan’ın Porec kentinde düzenlenen Avrupa Grand Prix 1. Ayak yarışması, heyecan dolu takım müsabakaları ile hız kesmeden devam ediyor. Türk okçuluk tarihine adlarını altın harflerle yazdıran Mete Gazoz, Ulaş Berkim Tümer ve Berkay Akkoyun’dan oluşan Klasik Yay Erkek Takımımız, gösterdikleri üstün performansla bizi mutlu etti.

1/8 turunda Polonya’yı 6-0 gibi net bir skorla geçerek çeyrek finale yükselen takımımız, burada da rakibi Büyük Britanya’ya karşı 6-2’lik bir üstünlük sağladı. Çeyrek finalin ardından, yarı finalde güçlü rakibi Almanya’yı yine 6-0’lık skorla mağlup ederek adını finale yazdıran sporcularımız, ülkemizi gururlandırdı.

Takımımızın bu muhteşem başarısı, sporcularımızın azim ve disiplinle çalışmasının bir sonucudur. Teknik ekibimizin de büyük katkılarıyla elde edilen bu başarı, Türkiye okçuluğunun uluslararası arenadaki gücünü bir kez daha kanıtlamıştır. Sporcularımızı ve teknik ekibimizi yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz!

Bu heyecan verici yolculukta, finale doğru emin adımlarla ilerleyen takımımızın yanında olmaktan gurur duyuyor, onlara finalde de başarılar diliyoruz. Türkiye okçuluğu için bu tarihi anları birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz.