Makaralı Yay Mix Takımımızdan Altın Madalya!

Makaralı Yay Mix Takımımızdan Altın Madalya!

Hırvatistan’ın Porec kentinde devam etmekte olan Avrupa Grand Prix 1. Ayak yarışmasında, Makaralı Yay Karışık Takımımız büyük bir başarıya imza atarak ülkemizi gururlandırdı. Hazal BURUN ve Emircan HANEY’den oluşan takımımız, Avusturya’ya karşı nefes kesen bir mücadele sergiledi. Normal atışlar sonucunda 151-151’lik bir skorla berabere kalan takımımız, beraberlik atışlarına geçildiğinde üstün performanslarını bir kez daha gösterdi. Beraberlik atışlarında da üstün gelerek altın madalyanın sahibi olmayı başardılar.

Bu önemli zafer, sporcularımızın azmi ve yeteneklerinin yanı sıra teknik ekibimizin de özverili çalışmaları sayesinde gerçekleşti. Hazal BURUN ve Emircan HANEY’in disiplinli çalışmaları, kararlılıkları ve soğukkanlılıkları bu başarıda büyük rol oynadı. Aynı zamanda, teknik ekibimizin stratejik planlamaları ve destekleri, takımımızın en iyi performansını sergilemesine yardımcı oldu.

Sporcularımızı ve teknik ekibimizi gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz! Ülkemizi uluslararası arenada gururla temsil eden tüm sporcularımıza minnettarız. Onların elde ettiği her başarı, genç sporcularımız için de ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Hazal BURUN ve Emircan HANEY’i bu büyük başarılarından dolayı tekrar kutluyor, önlerindeki yarışmalarda da aynı başarıyı yakalayacaklarına olan inancımızı vurgulamak istiyoruz. Bu zaferin, ülkemizin spor tarihine altın harflerle yazılacağına eminiz.