Hakkımızda

1983 Yılında Samsun şehrimizde ilk olarak Okçuluk sporu ile tanıştık ve 1983 yılından itibaren OKÇULUK branşından elde ettiğimiz bir çok başarımızı ve bilgimizi OKÇULUK malzemeleri ile birleştirme kararımızı 2012 yılında alarak tüm bilgi birikimimizi siz değerli sporcularımız ve okçuluğa değer veren tüm bireylerimiz ile paylaşmak için BVE OKÇULUK ve SPOR ÜRÜNLERİ isimli firmamızı kurarak okçuluk sporunu daha ileriye taşımak ve Dünya’ca ünlü markaları uygun fiyat garantisi , en hızlı temin ve satış sonrası hizmeti ile sizlere ulaştırmayı amaç edinmiştir.

 

Aynı zamanda tüm bilgi birikimimizi ve tecrübemizi BVE’nin yerli üretimi olan “MONK ARCHERY” markası ile birleştirerek 2019 yılında ürünlerini siz değerli sporcularımıza sunmuştur. Bu süreçte kullananan sporcuların büyük beğenisini alarak hem Ülkemiz de Hem Yurt Dışındaki Yarışmalarda kendini kanıtlayarak Ülkemizi temsil etmeye başlamıştır. Hem Türkiye’deki hem de Dünya’nın çeşitli Ülkelerinde kullanan sporculardan gelen güzel geri dönüşler sayesinde her geçen gün üretim hattını büyüterek , kalite standardını arttırarak siz değerli sporcularımıza buluşturmaya devam edecektir. Bu yolda üretimimizde ki temel benimsemiş olduğumuz kural kaliteli malzemeyi uygun fiyata sporcularımızın beğenisine sunmak oldu. BVE , bu branştaki tüm antrenörlerimize ve spora gönül veren herkese OKÇULUK branşının gelişiminde katkıda bulunmaya her zaman devam edecektir.

 

BVE’nin hedeflerinden birisi ise OKÇULUĞA dair tüm ürünleri bulundurmasının yanı sıra Türkiye’de okçuluğun çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak OKÇULUK sporunu geliştirmek , ileriye taşımayı kendine amaç edinmiştir. Bir çok kulübe ve federasyonlara desteğini asla esirgemeyen firmamız aynı zamanda KKTC OKÇULUK FEDERASYONU’NUN ana sponsorluğunu yapmaktadır. Firmamız malzemenin dışında Türkiye’de bulunan av bayileri , oteller , okullar , spor kulüpleri , bireysel sporcular ve talep eden her kurum ve kuruluşa gerekli olan tüm teknik bilgiyi ve uzman eğitmen kadrosuyla destek sağlamaktadır. Ayrıca uzman kadrosu ile okçuluk malzemelerin de bakım ve onarım işinde profesyonel ve yeni başlayan tüm sporculara hizmet sağlamaktadır.

 

BVE OKÇULUK SPORTİF ÜRÜNLER ORGANİZASYON SPOR DANIŞMANLIK İNŞ. TUR. SAN. VE TİC LDT. ŞTİ.